| reppo2009 a întrebat:

Salut tuturor am si eu o intrebare.Am 15 ani si am o inaltime de 1:75.Prin ce exerciti as putea sa mai cresc in inaltime, sa zicem c-am pana la 1:90.Antrenorul meu m-i-a spus sa fac exerciti de detenta si sa stau agatat la bara, dar nu stiu daca functioneaza si am nevoie de metode, sau exerciti prin care sa cresc in inaltime... Exclus pastile. poate au careva idei de astea

Răspuns Câştigător
| InoKo a răspuns:

Eu una sunt de acord cu antrenorul tau. E foarte eficienta medota aia cu agatatu de bara. pur si simplu de agati de bara si stai asa cit poti in fiecare zi.plus mai fa si niste ridicari. Aaa, da...am uitat, intindete in fiecare dimineata dupa ce te trezesti, pare banal si aiurea, dar ajuta extrem de mult.Rezultatele nu vor veni insa in mod miraculos.Nu astepta miracole. Poate intr-o jumatatea de an sau poate unul intreg vei avea mici rezultate.Doar nu poti forta corpul sa creasca asa cum vrei tu.Deci fii realist.Pa,pa

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Joaca bascket, volei, handbal si inot.
Sunt sigura ca te vei inalta.

O seara placutahappy

| InoKo a răspuns:

Nu ma indoiesc de asta. Pur si simplu asa am zis-o.Iti ramini doar sa ajungi la fapte.Bafta

| LaTulipeNoire a răspuns:

Eu am 14 ani si am 1, 89-1, 90 masurat fara incaltaminte! La mine este o problema cred, am si parintii destul de inalti (de fapt acum sunt mai inalt ca tatal si ca mama mea). A, si am uitat sa precizez nu am facut niciodata niciun sport! Daca as putea sa-ti dau din inaltimea mea ti-as da.

| reppo2009 explică:

Delya is foarte.realist si stiu ca pot ajunge la 1-90 si antrenorul a spus asta

| reppo2009 explică:

Cory ...Practic Fotbal big grin.

| Cory_1947 a răspuns:

Ai putea sa practici un sport precum handbalul sau baschetulwinking