| xXAlphaXx a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa nu va gasiti un caiet si ziua urmatoare sa-l gasiti in gradina scolii? happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, dar mi s-a intamplat sa il gasesc vreo cateva zile mai incolo prin ghiozdan

| Sn4k3 a răspuns:

Cu pixul. L-am gasit ziua urmatoare in baia scolii laughing, cu toate ca in ziua in care il pierdusem nu am fost acolo laughing.

| AC4S4 a răspuns:

Nope

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat cu un pix ca il pierdusem si cand ma uit pe geam era in pom tongue

| ionut258 a răspuns:

Nu, dar ti s-a intamplat vreodata sa iti cada penarul pe geam de la etajul 2 si unul din colegii din curte sa il arunce direct pe scoala?laughing