| Bosuuu8292 a întrebat:

Salut,Vreau sa ma transfer la un liceu în județ. Eu acum sunt la un liceu dintr-o localitate, am fost ieri cu mama, am depus cerere de transfer și stau și ma gândesc cu aprobarea trebuie sa dau diferențe în septembrie. Am 87 absente motivate și 17 nemotivate, am 10 la purtare și am media mai mare ca a ultimului din clasa.
Eu cred ca ma accepta.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca tu stii/crezi deja ca te accepta, atunci care e intrebarea de fapt? laughing

Succes oricum.