| ClaudiuDN a întrebat:

Sunt admis la o facultate(1), iar la alta(2) sunt in asteptare, la prima(1) dintre ele am fost nevoit sa confirm locul deoarece depaseam termenul limita(am platit taxa de inmatriculare).
Iar acum intrebarea mea este : Daca la cea de a 2-a facultate sunt declarat admis dupa a doua runda de confirmari, cum pot sa renunt la prima? Pot pur si simplu sa nu ma prezint la facultate sau trebuie sa le spun ca vreau sa renunt?

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Trebuie sa iti retragi dosarul de la prima facultate ca sa poti confirma locul la a doua facultate.