| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!

Dati-mi si mie, va rog frumos niste teste initiale clasa a 7-a pentru matematica, biologie si engleza.

Va mai rog ceva.cine a dat teste la aceste 3 materii. spuneti-mi care au fost subiectele.thinking

Multumesc anticipat!kiss

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Găsești modele de teste inițiale aici
Http://subiecte.edu.ro/2012/testeinitiale/index.html

| Lacri_9894 a răspuns:

Din cate am observat eu, testele care sunt pe edu.ro nu sunt aceleasi cu care o sa le dai la scoala! Asa ca ai mare grija happy

| iuliaiuli18 a răspuns:

@BenBurnleyTheo,pe alea, le am.Altele?big grin

| anonimulus a răspuns:

Nu este adevarat, alea de pe edu.ro sunt asa. pentru ca am luat pentrutestul de la chimie si ne-a dat la fel la fel.