| AndrewMarc666 a întrebat:

Salutare,știe cineva cum se fac opțiunile pentru liceu, gen pentru admiterea la liceu! Dau funda urgent

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-i funda dirigintei, vă cheamă zilele astea la școală și vă spune cum să faceți

| tara1lewis a răspuns:

O sa va cheme intre 16 si 22 la scoala ca sa completați fisa cu codurile.
Tu trebuie sa pregătești codurile de acasa ca sa ai idee ce pui acolo.
Trebuie sa mergi împreună cu mama sau cu tata si trebuie sa te afli si tu acolo pentru ca trebuie sa semnezi