| mspinkwliot123455 a întrebat:

Salutare,sunt a 11a la stiintele naturii(chimie biologie) si as vrea sa ma mut din sem 2 la mate info intensiv info.Sunt aici pentru ca voiam sa dau la medicina dar acum vreau la poli sau marina.Nu am probleme cu faptul ca o sa schimb profilul, ca o sa mi fi greu la unele materii.Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu asa prgatire la hotarare vei avea o diploma doctor inginer bio-informatician in cadrul marinei. happy
... sau vei lucra ca manipulant la un supermarket.