| EdiEduard21 a întrebat:

Salutare. Sunt student in anul 1 la Politehnica Bucuresti (Inginerie electrica) si semestrul 2 nu am putut merge prea des la facultate si astfel nu am putut intra in examene. Exista posibilitatea sa recuperez din laboratoare/seminare pe parcursul verii? In sesiunea de restanta voi fi primit daca nu am prezente la laboratoare pe acest semetru? Si daca stie cineva cand e perioada de recuperari de laboratoare si sesiunea de restante (am cautat pe site-ul facultatii si nu scrie nimic). Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| alex495 a răspuns:

Laboratoarele se pot recupera in vara contra cost, intre 10-50 de lei depinde de profesor ( pe laborator) si dupa poti intra in examen in toamna.
Sesiunea in toamna nu stiu in ce perioada e ca eu nu s la poli, trebuie sa scrie pe site la structura anului universitar, oricum e prin septembrie