| YellowPerson a întrebat:

Am de scris un articol original despre absolut orice.Ma poate ajuta cineva cu un titlu, un subiect despre care sa scriu si sa fie cat mai interesant(inedit)? Mentionez ca articolul este pentru ora de tic la scoala.

2 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Ce e "tic"? Scrie despre ce iti face placere. Iti place sa scrii, scrie despre asta. happy

| YellowPerson explică:

TIC se numeste informatica din clasele mai mici 5-8 unde inveti sa scrii in Word sau sa lucrezi in Power Point.Pe cand la liceu inveti mai mult sa faci programari C++.