| Galusca13 a întrebat:

Ce informatii imi puteti oferi si mie despre Academia Navala Mircea cel Batran?
Exista locuri la buget la FMM (Facultatea de Marina Militara) cat si la FMC (F. M. Civila)?
Care sunt probele eliminatorii pentru fete?!
Astept raspunsurile voastee :*, cel mai bun primeste fundita!:*

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai bun raspuns il primesti daca citesti pe site-ul oficial al Academiei Regulamentul de Admitere 2011, mai bun si mai complet decat ar putea da oricare dintre noi. Succes si numai bine!

| Galusca13 explică:

Am citit toate alea. Eu consider ca nimic nu este mai bun decat o parere a cuiva care a absolvit acolo, asa ca nu-mi mai dati site-urile, pentru ca stiu si eu sa intru acolo si sa citesc!winking