| zuzuzic a întrebat:

Ce note ati luat la Evaluarea Nationala? big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai terminati frate cu intrebarile astea ca sunteti deja enervanti!
Hai intelege omu' odata, de doua ori, dar voi o tineti la infinit de ieri incoace! S-au pus suficiente intrebari pe tema asta si poti vedea la ceilalti daca atata mori de curiozitate! Desi nu ar trebui sa te intereseze asa mult oalele altora ca nici pe noi nu ne intereseaza ce note ai luat tu in mod special!

| Fresh a răspuns:

Eee prea multe pretentii laughing ce conteaza e ca am trecut big grin xD