| Nirvanaaa a întrebat:

Daca doresc sa deleg pe cineva pentru a-mi depune dosarul pentru inscrierea la facultate,avand in vedere ca sunt majora, este nevoie de o procură?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este nevoie de o procura notariala, chiar daca esti majora.

| gogu220 a răspuns:

Nu mai bine suni la secretariatul facultăţii şi întrebi acolo? Sunt cei mai autorizaţi să raspundă la aşa o întrebare.
E posibil da, e posibil nu.
Mai e şi posibilitatea să trimiţi dosarul prin curier, şi să îţi vină înapoi confirmarea înscrieri.
Cred că depinde de facultate.

| victor21xyz a răspuns:

Da. Ai nevoie de procura.