| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti cand se afiseaza rezultatele la Competente Digitale? (Am dat Luni competentele, exista vreo sansa sa fie afisate Marti?)

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde cum se organizează cei din liceul tău...
Oricum, în câteva zile vor fi afişate la Avizier :)

"Art. 8 - Rezultatele obţinute de candidaţi sunt afişate după evaluarea tuturor candidaţilor care au susţinut proba în aceeaşi zi, în termen de cel mult două zile de la susţinerea probei." - SURSA :
http://subiecte2015.edu.ro/......5.2015.pdf

Toate cele bune.

| DrAgOsss97 a răspuns:

In functie de corectori si de nr de elevi se pot afisa astazi rezultatele... Ele se gasesc afisate pe afisier in scoala sau la secretariat.
Daca nu cel tarziu miercuri dar nu cred ca e cazul... sunt sigur ca astazi for fi afisate... si eu le astept!