| RusuGeorge a întrebat:

Salutare tuturor! Am si eu o nelamurire legata de inscrierea la liceu.Cand merg la mine la scoala sa completez acea fisa, trebuie trecute si TEZELE pe ea? Si acolo completeaza cu date din catalog sau ceva? Astept raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| Calota_Ana-Maria_2002 a răspuns:

Nu trebuie trecute tezele! Contează doar media finală de admitere! În funcție de ea, te poți orienta către un liceu mai bun sau mai putin bun. Va trebui să îți alegi mai multe licee..in cazul in care nu vei intra la primul trecut pe listă, vei intra la al 2-lea, sau la al 3-lea..Depinde ce medie ai! Baftă!