| anonim_4396 a întrebat:

Saluut^^. Îmi puteți spune cate ceva despre liceul Marin Preda din București si Mihail Sadoveanu? Despre Marin Preda am auzit lucruri foarte urate, mai ales despre elevii de acolo, si chiar sunt curioasa daca sunt adevărate.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

In Preda sunt numai drogati si profesori naspa. Nu merge acolo! Alege orice altceva decat liceul ala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa-ti spun de ei multe batai intre baieti si fete, se fumeaza prin bai, elevi chiulesc de la ore. vin golani se iau de fete e nasol rau : am glumit cred ca esti la inceput acum incepi clasa a 9 eu am terminat de 3 ani liceul l-am facut in mehedinti stai linistita in orice liceu din tara este la fel ani de liceu sunt frumosi iar intre elevi se leaga o prietenie frumoasa. noroc