| Dudix_9300 a întrebat:

Scuzati categoria, cu ce colind se merge in ziua de 24 si in ce perioada a zilei?

Răspuns Câştigător
| Macriii a răspuns:

Pai cam orice in afara de steaua si plugusorul.

Poti sa canti O ce veste minunata, scola gazda din patut, am plecat sa colinda si alte multe

7 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Buna dimineata la mos ajun... dimineatabig grin

| Chrristina a răspuns:

De Ajun Craciunului se merge dimineata cu colindul " Buna dimineata la Mos Ajun ", ziua poti merge cu " E Ajun de Craciun " :http://www.metalhead.ro/......365-1.html
Iar seara cu Colindita : http://www.bestmusic.ro/......13373.html
Sarbatori Fericite!

| lemmon a răspuns:

In ziua de 24 se merge cu ''mos craciunul''. dar depinde de zona.eu sunt din pitesti dar poate in alte zone se merge cu altceva...la noi pe 25 se merge cu steaua,,

| CristalClear a răspuns:

Seara, cu ce colind vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se merge pe 24 cu steaua sus rasare

| Laurentiuuu a răspuns:

Sal se merge dimineata cu Buna Buna Dimineata, iar seara cu Florile dalbehappy asta in Dobrogea

| toni_3014 a răspuns:

In jur de 18.