| Casian76 a întrebat:

Se ajunge greu cu trenul din București la castelul Bran? Care ar fi traseul? Gara e departe de castel sau?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

E destul de dificil sa ajungi daca nu cunosti zona, te poate ajuta google maps, introduci locatia si dai start, alegi mijlocul de transport si ai rutele acolo, de altfel merge la orice locatie din lume.

| NoisyLight a răspuns:

Branul nu are gară. Din gara mare Brașov trebuie să ajungi la o autogară, pentru a lua autobuzul, sau apelezi la taxi/uber.