| roIntrebari a întrebat:

Se poate realiza transferul intre facultatea de Electronica si Telecomunicatii din Iasi si facultatea de Automatica si Calculatoare? Si in ce conditii?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este posibil asemenea tranferuri intre facultati.
Transferurile de la scoala generala si de la liceu, nu se pot aplica la facultate.

Vrei sa mergi la alta facultate?
Atunci anunti ca te retragi de la prima facultate si te inscrii la examenul de admitere la cealalta facultate!
Iar daca ai sanse sa intri in vara, atunci esti student anul 1 la noua facultate.