| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa ai ca animal de companie o maimuta? big grin

Răspuns Câştigător
| Winniee a răspuns:

Nu.E ilegal, imoral, in loc sa traiasca in natura...Nu zic ca nu stiu o ingrijesti, dar totusi ...Si apoi poti face voluntariat la gradini in care exista maimutici.Ai nevoie de un certificat cam greu de obinut, si plus ca o maimuta costa cam 3000( mai mult, depinde foarte mult de rasa) euro.

2 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Da.la scoala am una:d.

| onutza98 a răspuns:

Asta maim dori si eu da nu cred ca e posibil sunt pasnice depinde daca stai la bloc nop dar la casa foarte posibil dac ai si multi copaci prin curte deja e perfect laughing