| mariluz214 a întrebat:

Semestrul acesta m-am transferat de la Mate-Info la Stiinte Sociale si as vrea sa stiu ce matematica se face la Stiinte Sociale si mai ales daca este usoara. Mentionez faptul ca sunt in clasa a X-a. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Bluewings a răspuns:

Well. ai 2 ore pe saptamana. eu sunt a x.a la stiinte sociale. si este super usoara. nu dai teza nici BAC. la mate este super usoara big grin sper ca te'am ajutat.

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Este uşoară matematica de la Ştiinţe Sociale comparativ cu matematica de la Mate-Info.

| mariluz214 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Dar eu vreau sa stiu ce se face la mate. Eu am auzit ca se fac rapoarte si proportii. E adevarat?

| alin334 a răspuns:

De fapt. este aproape cea mai usoara matematica la profilul social, dar va trebuii sa faci latina si romana la greu!