| denidenitare a întrebat:

Spuneti-mi cum castig bani rapid daca scoala mea organizeaza un targ si acolo toti vand chestii jucarii de craciun si felicitari ce sa vand spuneti-mi va rog ceva in afara de felicitari si de astea va rog pupici multumesc va iubesccccc

1 răspuns:
| SteeRYoSs a răspuns:

Vinde ceva usor de facut si furmos.DE exemplu coliere sau bratari cu diferite obiecte pe ele. Poti sa rogi pe cineva sa iti faca din coca un fluture si sa-l decorezi cu stelute, margele, sa faci un mesaj pe el si as-l pictezi.Sau poti sa mai faci din chestia aia de la bomboanele tofifi, aia rotunda ce tine cate o bomboana sa pui in ea plastilina, o scobitoare cu steagul tarii noastre si niste flori din hartie lipite pe alte scobitori. Sper ca te-am ajutat