| ZuzZzulina a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri de cltura generala in afara de conQOUIZtador. Funda pentru cele mai interesante :X

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Trivia Apropo
Conquiztador Mini
Ghicitori
IQ-Game
Sudoku
Nodes
vrei sa fi miliardar...
si mai e acesta :
http://freerice.com/
*pentru fiecare raspuns corect donezi o anumita cantiate de orez unor persoane nevoiase! te distrezi si faci si o fapta buna in acelasi timp *

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aici ai intrat, www.ejocuri.ro?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam numai asta e in Romania

| Mitzura92 a răspuns:

Pai eu am jucat Age of empires si mi s-a parut f interesant. nu e neaparat de cultura general, dar e strategic si iti da de gandit. mai ales campaniile. succes!