| ovidiu22 a întrebat:

Stie careva cand incep cazarile la caminele studentesti din regie?

3 răspunsuri:
| adrianhasde a răspuns:

Incepand din data de 29 septembrie.

| Ruxy a răspuns:

Data exacta nu o stiu. Cred ca spre sfarsitul saptamanii. Am o prietena la Poli si am vorbit cu ea si incepe scoala pe 28. Deci cazarile ar trebui sa se faca cel putin cu 3 zile inainte. Bafta multa!
Apropo: la voi sunt cozi interminabile ca la ASE? Ca ma apuca groaza cand ma gandesc la ce cozi trebuie sa stau sambata...sad

| Ruxy a răspuns:

Nu se poate din 29 :O pentru ca ei pe 28 incep scoala (cei de la poli) si se presupune ca ar trebui sa le ofere cazare celor care au cerere pentru camin. Doar nu ii cheama la scoala si ii lasa sa stea in strada...