| ingeras14 a întrebat:

Stie careva toate tariile si capitalele Europeiraised eyebrows? Fara sa va uitati pe o harta sau pe internet, doar din mintehee hee.

Răspuns Câştigător
| cîrne a răspuns:

Da, cele din europa sunt usoare de retinut, insa cele din africa is crima si pedeapsa

51 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da. Da' de unde stii ca nu ma uit pe harta?

HepHap
| HepHap a răspuns:

Da

HepHap
| HepHap a răspuns:

.

| Nastia a răspuns:

Nu stiu daca mi le amintesc pe toate dar majoritatea da,...

cami
| cami a răspuns:

Eu, nu.

| unbaiat a răspuns:

Ce mai conteaza? Important e ca te pasioneaza pe tine la o varsta destul de mica banuiesc happy Invata-le tu si spune-ne si noua.

| cLaudYu a răspuns:

Cred ca le mai stiu.:d Ptc anul trecut la geografie am dat un test din toate tarile lumii, iar din europa tara si capitala, trebuiau sa le scriem pe o harta muta si am luat peste 9, 50tongue Le-am invatat jucandu-ma jocul "Setera".

| ingeras14 explică:

Nu stiu dar am incredere in voi.

| ingeras14 explică:

BlindulBen sa stii ca is multumita... da totusi tu in ce limba ai scris acolo?rolling on the floor...

| girl2 a răspuns:

In majoritare da.

Răspuns utilizator avertizat
| ken3002 a răspuns:

Da le stiu foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Europa, as risca sa zic ca le stiu :d da' Africa si restul'...nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tine-te bine deci : sdcjhvdsjghcxhjwevdjufsxauscvejdvejhdvgc; cvjdv.jevhhevdhvhdv!
multumi-ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tine-te bine deci : sdcjhvdsjghcxhjwevdjufsxauscvejdvejhdvgc;cvjdv.jevhhevdhvhdv!
multumi-ta ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

in Tuarega! si daca esti multumita imi pare bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le stiam cand am dat bacul la geografie. Le-am invatat spre binele meu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da le stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt multe...doar 43... da, le stiu eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu le stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu acum le caut sa le invat...
is foarte najpa crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, poate ca le retin pe undele dintre ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la perfectie si celelalte din africa, asia, america de sud etc. dar nu toate capitalele si apropo am doar 13 ani big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu:d!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le stiu eu si sunt in clasa a 6 a