| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva asociatii sau fundatii de voluntariat in timisoara.unde e valabil sa faci voluntariat anul acesta.ceva cu copii cu probleme,familii dezorganizate,femei abuzate,etc. daca stiti ceva nume,adrese, sau linkuri cu ceea ce caut ar fi de mare ajutor.multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa cauti Asociatia Studentilor Crestin Ortodocsi, filiala Timisoara. Ei se ocupa cu multe, si printre altele si cu filantropie.
ADRESA:
Bulevardul C.D. Loga, numărul 7,
zilnic între orele 19:00 – 21:30.
uite aici au sediul
http://www.ascortimisoara.ro/sediu/
Nu am un numar de telefon, dar stiu ca ii gasesti mai ales incepand din octombrie, cand incep facultatea. daca vrei mult, poate fac rost de un numar de acolo. Succes, iti va placea tare mult, sunt sigura!

1 răspuns:
| rutanklan a răspuns:

Rotary stiu ca au si in Timisoara. Dar nu e nu stiu ce caritate aia.