| Adynanana a întrebat:

Stie cineva cand o sa apara volumul 2 din cartea "Micutele mincinoase"?

Răspuns Câştigător
| NiciUnNumeNuEraDisponibil a răspuns:

Nu se stie exact cand apare, la finalul lui aprilie, inceputul lui mai
. Stiu ca de curan au sosit la editura volumele 3 si 4, care sunt in curs de treducere si pana in august s-ar putea sa fie si ele scoase pe piata.

2 răspunsuri:
| Ancaaa a răspuns:

Sincer nu am o data exacta, dar cred ca o sa apara acum in aprilie sau cel tarziu mai.

| AlexandraIancu a răspuns:

Vol. 2 a aparut deja.Il poti comanda de pe site-ul celor de la editura leda.iti las un link mai jos. http://www.grupulcorint.ro/....../index.php