| bebemika a întrebat:

Stie cineva cum este la liceu?

16 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Cam nasol, parca era mai bine la generala.

| Razvan a răspuns:

Era mult mai bine in generala.La liceu e munca serioasa, teme kilometrice, profi care de care mai ciudati si colegi...Imi amintesc cu drag generala si oamenii calzi care erau acolo...de la tanti biblotecara pana la nea Marian vazatorul scolii. Damn, ce vremuri buneday dreaming

daniela
| daniela a răspuns:

Cred ca a fost cea mai misto perioada din viata, cu prietenii sincere si multa distractie (mai ales in clasa a X si a XI a). Prima dragoste, primul sarut adevarat, excursii la munte cu foc de tabara, mult dans si multe petreceri. Super tare. Acum depinde de tine si de cei din jurul si anturajul tau. Se si invata (mai ales in clasa a XII a ) dar te si distrezi.

| arysa a răspuns:

La fel ca in generala doar ca mai multi colegi(la mine fete), alti profesori, mai mult de invatat. A, si era sa uit mai multa distractiewinking

| Kassandra1408 a răspuns:

Liceul e bestial! Cea mai frumoasa perioada, te maturizzi, iti faci prieteni pe viata, te distrezi si experimentezi o multumi de lucruri noi, descoperi dragostea, suferi, traiesti cu adevarat, esti liber si totusi constrans, E GENIAL! Scoala e ok daca esti serios - te pui bine langa profi si termini cu bine.

| clawss a răspuns:

Invatat, invatat si iar invatat!
vorbesc in numele meu, cat despre colegii...

| Orannginna a răspuns:

Da, astia care mai trecem pe acolo din cand in cand laughing

Explica la ce te referi.

| lucu a răspuns:

Depinde in care mergi daca mergi in unu cu "smecheri" care as isi bata de tine in cazul asta Nu dar daca mergi la un liceu bun adica in cazul tau sa fie bun sati placa si sa ai prieteni acolo
eu fain=D parerea mea

| eeeeeeeeee a răspuns:

Nu cred! cine sa fi facut liceul de pe situl asta?

| mcandr3y a răspuns:

Foarte tare :X

| Pho3nix a răspuns:

Super tare...

| alina_1192 a răspuns:

Pai eu tocmai am trecut in clasa a-IX-a si mi se pare foarte frumos la liceu...doar ca e si foarte greu pentru eu am dat la un liceu destul de greu. In rest cu colegii totul e ok, cu unii profesori ok, cu altii nu prea, cu altii deloc... dar asta e...viata de liceu.
Pa pa

| nenitzu86 a răspuns:

Da. laughing Stiu cum e si la facultate... E frumos in liceu, atata timp cat nu faci prostii prea mari sa te dea afara din liceuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce te referi? la colegi de clasa, la profesori? la scoala? eu am avut prieteni ok, in liceu, profesorii cam drasnici, materiile destul de grele, clasa a XI-a prea multa matematica fizica si chie, dar asta este, trece.

| Deea-BebeloOo a răspuns:

Plictisitor tongue

| crysta a răspuns:

Bebemika, banuiam eu, acum mi s-a confirmat ca n-ai facut liceul laughing)) macar recunoaste cat de... nestiutoare esti, nu mai face atata pe desteapta pe alte site-uri...