| uzzi92 a întrebat:

Stie cineva cum se rezolva eroare de Memory Dump? daca ma joc cateva ore cand ies din joc mi se face ecranul albastru si isi da restart, apoi cand imi intra din nou pe desktop primesc o notificare "Windows has recovered from a srious error". Am reformatat si tot apare. Va rog ajutati-mabig grin

Răspuns Câştigător
| Cosmin a răspuns:

Iti faci un LowLevel la hard, numy faza e k dureaza destul de mult! Prin metoda asta, scapi si de bad-uri si sunt sanse mari sa nu iti my faca probleme!

2 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Uzzi ai bad-uri pe hard, ia un uzzy si fa-l praf! nu prea mai ai ce ii face din cate stiu eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare eroarea asta... probabil are dreptate baiatu. o fi de la hard