| fratelen a întrebat:

Stie cineva daca e posibil sa fii exmatriculat de la prea multe absente motvate? in jur de 40 motivate, 7-8 nemotivate. a mai auzit cineva de asta!?

2 răspunsuri:
| HellGirl666 a răspuns:

☮ Nu. Știu pe cineva care a avut 15O de absențe și a trecut și clasa.

| Valy93 a răspuns:

Din moment ce sunt "motivate", sunt declarate nule. Cine ti-a bagat in cap ca esti exmatriculat din cauza ca ai absente motivate da-i cu un par in cap tongue. Grav era daca nu erau motivate. Dar daca-s motivate, e cam si cum nu ai avea. Deci in prezent ai 7-8 absente cum zici tu. Alea motivate nu sunt bagate in seama.