| pufixul a întrebat:

Stie cineva daca faptul ca fumez reprezinta un impedimet pentru Academia de Politie de la Bucuresti?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Nu, atat timp cat esti sanatos, si setul de analize este bun, la fel si radiografia la plamani.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu este un impediment, dar ai putea avea probleme la testele de rezistenta.
Dar daca nu ai probleme si ai o alimentatie sanatoasa, sper sa nu ai probleme la examenele de rezistenta.
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu cred, sunt politisti care fumeza
Dar s-ar putea ca analizele si radiografiile de plamani sa iasa proaste.
Stii cum se spune; totul are o limita!