| Mihaela_2645 a întrebat:

Stie cineva daca in cadrul Universitatii Spiru Haret din Craiova este si Facultatea de Psihologie forma de invatamant ZI? Pe site-ul universitatii nu este trecuta aceasta facultate pentru sediul din Craiova, dar am avut prieteni care au terminat aceasta facultate aici si as vrea sa stiu daca mai este aceasta specializare si in prezent.

1 răspuns:
| Priceputeanu a răspuns:

Specializarea, insa nu stiu daca la zi, forma ID este insa sigur. Te poti interesa la nr-ul de telefon: 0251598265