| Razvanelrazvii a întrebat:

Stie cineva daca se vor afisa rezultatele de la simularea de bac 2016 in mod electronic si online?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Teoretic, notele/"rezultatele" de la Simulări NU se afişează nicăieri ( nici pe net şi nici la Avizierul şcolii )!

Ele vi se comunică verbal de către profesorul care vă predă disciplina respectivă şi se "discută" cu elevii & părinţii...
Cel puţin, aşa ar TREBUI să se procedeze big grin

Toate cele bune!

| TudyCFR a răspuns:

Cel mai probabil saptamana aceasta care vine pentru ca dureaza un timp fiindca marti o sa fie sedintele cu parintii la clasele a 12-a iar dupa aceea probabil cel tarziu vineri.

| Bacalaureat_Rezultate_1993 a răspuns:

Intrati pe http://www.rezultatebac2016.ro/!
Acolo veti gasi rezultatele examenului de BACALAUREAT 2016!