| r2d2 a întrebat:

Stie cineva de ce nu sunt afisate rezultatele de la bac pe edu? Sunt afisate decat la cativa elevi...

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Dai click pe judet si apoi rafinezi cautarea( dupa alfabet, dupa centre de examinare etc. ) :http://bacalaureat.edu.ro/2011/rapoarte/

| Malvina24 a răspuns:

Http://www.ebacalaureat.ro/rezultate/ O sa se afiseze si pe net!

| maryellen91 a răspuns:

La aceia cativa sunt note pentru ca provin din promotiile anterioare si au dat bacul doar la materiile la care au picat!
la noapte le pun si pe edu!