| Blue16 a întrebat:

Stie cineva detalii despre Colegiul Tehnic Petru Rares din Bucuresti. Stiu adresa. Dar cum este ca liceu?

1 răspuns:
| schlau a răspuns:

Am intrat anul asta la stiinte ale naturii.Cica nu-i prea bun liceul.Mie mi s-a parut OK.Secretara era de treaba.Chiar a fost bucuroasa ca am intrat cu 8.20 la liceul ei. Portarii si ei pareau faini.Ma dau bine cu ei sa ma ajute cand am nevoie-asa faceam in generalalaughingDepinde si la ce profil esti.Am inteles ca la profil tehnic(chimie ind., pielarie) sunt multi cocalari.In fine.Ne vedem in toamna.app la ce profil ai intrat? Poate suntem colegilaughing