| TrollingFace a întrebat:

Stie cumva cineva luni la ce materi se da testele initiale de ex eu sunt clasa a 7-A.
La ce ora dau testele initiale si la ce materi?

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Trebuia sa va spuna profesorii cand se vor da testele initiale (ora&data).
La noi asa a fost.
Ne-a spus cand dam, in ce zi, ora nu era stabilita.

| jan33tt a răspuns:

Pai depinde ce ore ai.le dai in timpul orelor.de ex eu am chimie, civica, engleza.si dau la toate 3. e ca si cum dai un test la materia respectiva numai ca notele nu se trrec in catalog.daca aveam romana maine dadeam la romaana.dar am marti... sper ca te am ajutata. poti sa dai si la 5 materii intr o zi.depinde cum au chef profesorii...

| Cristyoo a răspuns:

Testele initiale le dai la toate materile de exemplu la matematica dai cand ai prima ora de matematica...luni...marti