| Teodora_8927 a întrebat:

Stiti cumva ce poate sa faca un copil cand este trist si s-a plictisit de jocurile lui?! Dau BIgggg FUNDAAA!

6 răspunsuri:
| robygabitzu1997 a răspuns:

Un copil trist care s-a plictisit de jocurile lui isi poate lua jocuri noi. FUNDA?

| MeUFO a răspuns:

Bună! Ai putea să intri aici, unde sunt o grămadă de povestiri drăguţe http://lecturirecenzate.ro/ Sper să-ţi placă!

| NoChanceForUs a răspuns:

Pai de ce esti trista si plictisita de joaca Teodora?(imi plac pinguinii)

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Fac ceva pe ea de funda. Sa citesca o carte.

| BBEgirl a răspuns:

Pai ar putea sa coloreze sau sa se uite la tv sa iasa afara sau sa construiasca ceva dragut.

| drifter1990 a răspuns:

Ar trebui sa caute alte jocuri.