| Ramina a întrebat:

Stiti cumva daca manualul de biologie de a11a cel de Cristescu varianta 2014 are ceva diferit sau in plus fata de variantele anterioare?

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Daca editia 2014 a manualului este indicata in bibliografia unei probe de examen(cum este admiterea la UMF), foloseste-o pe aceasta. Nu cred ca vei gasi pe careva, suficient de rabdator, care sa fi cercetat si comparat, fila de fila, atat editia 2008 a manualului cat si pe cea din 2014!