| asta mica:D a întrebat:

Stiti de unde pot cumpara cartea"Am fost medic la Aushwits"? sau macar sa o citesc onlinebig grin
Si mai vreau seria de carti "Semnul noptii" sa le citesc online pentru ca am comandat cartiile si nu mi-au venit pentru ca au avut nu stiu ce probleme.
Va rog sa ma ajutati cat mai repedebig grin
Mshappy

2 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Am fost medic la Auschwitz a lui Nyiszli Miklos? Sau cea scrisa de Gisella Perl?
Oricum, sunt greu de gasit. Eu am imprumutat-o ca prin oras n-am gasit-o nicaieri de cumparat straight face

| Bloo2 a răspuns:

Corect e Auschwitz big grin