| GulDan a întrebat:

Stiti o metoda cum sa invat si eu engleza la PC? Din tutoriale sau ceva...(doar la pc). Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| Madaliinaaa a răspuns:

Este o aplicaţie pe telefon, numită " Învaţă engleză " sau ceva de genul, te pune să citeşti în jur de 200 de cuvinte cu tot cu traducere şi apoi îşi da un mic test şi câteva jocuri ca să vezi ce ai reţinut. Şi sunt o gramadă de categorii de cuvinte : haine, mancare, culori, scoala etc.

| AleexNC a răspuns:

Pai poate te ajuta Meditatiile online? O zi buna si paste fericit.

| Lionsgate a răspuns:

Muzica si filme, inveti, si nu ie greu.