| DianaLostInDreams a întrebat:

Stiti vreun site care traduce corect in franceza?

Răspuns Câştigător
| princebarbie11 a răspuns:

Buna, niciun site nu traduce bine, dar eu folosesc Google translate si mai fac unele schimbari!

15 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Niciun site nu traduce corect si nu face acorduri corecte

| Victoria a răspuns:

Nu exista site care sa traduca corect in vreo limba straina, fiecare face greseli. Dar daca ai nevoie de vreo traducere in franceza te pot ajuta eu.

| anna01 a răspuns:

Nu exista niciun program GRATUIT indeajuns de dezvoltat astfel incat sa faca traduceri CORECTE din pdv gramatical-acord, semnificatie.Depinde, daca vrei sa faci o traducere de texte juridice, economice, ai nevoie de o traducere autentica de la un traducator autorizat, cel mai bine. Daca sunt cateva fraze sau chiar si un text literar, te pot ajuta cu placere. P. S; daca vrei sa folosesti totusi un site de traducere-google translate, iti recomand http://www.anglaisfacile.com/traducteur-anglais.php, numai ca nu are lb.romana, daca vrei Ro-fr.

| vlad93fcv a răspuns:

Google translate te poate ajuta http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT# se pricepe destul de bine si la fraze intregi

| Kqzu97 a răspuns:

Http://dictionar.netul.ro/traducere-text.php

Ai 2 grile si selecteaza din:romana-franceza sau franceza-romana... Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Traducere happy

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciun site nu da raspunsuri bune, mai bine ia un dictionar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folosi google translate.Profesoara mea de franceza a zis ca traduce gresit

Alte răspunsuri