| EllaElly123 a întrebat:

Stiti vreun site unde sa pot face eu probleme la informatica, dar apoi sa corecteze greselile?

2 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Inteleg ca vrei ceva unde sa poti scrie cod, iar acest cod sa fie corectat ulterior. Daca asta vrei atunci: pentru errori de sintaxa si referinta folosesti un IDE. Din pacate nu exista nimic care sa te scape de errori conceptuale si errori logice pe astea trebuie sa le depanezi singur(a), si is cele mai pacatoase.

| Rauldor a răspuns:

Acesta ar fi şi pentru operatori calculatori şi pentru tehnicieni şi electronişti http://cndiptfsetic.tvet.ro/mi_online/

Învăţamântul profesional si tehnic in domeniul TIC. Sper să te ajute.