| PrincessConsuela a întrebat:

Stiu ca unii o sa rada pana nu mai pot, dar cum se zice a aposta in engleza? Primul care raspune primeste funda!

Răspuns Câştigător
| XeBlue a răspuns:

To post. Funda?

15 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

Perveresoo laughing

| 인스피릿 a răspuns:

@Mihai http://img64.imageshack.us/img64/3236/hmmvl.png well, nu e greu sa-ti dai seama.
Perversul a gresit cand a zis apostat. Voia sa zica acostat, dar nah. Omonimele astea se uita din clasa a 6a. Si ca raspuns la intrebarea ta, to accost e verbul in limba engleza.
.

| Pisicuța a răspuns:

To post si nu e asa mare cauza de ras, nu stie si ea care e treaba, unii nu stiu nici macar o boaba de engleza, si? mare chestie acum va punetzy pe chicotit ca nu stie, mai dati-o-ncolo de treaba zici ca voi n-ati stiut inainte sau acum ceva

| PrincessConsuela explică:

Nu am gasit pe net si nici in dictionarlaughing

| XeBlue a răspuns:

Cum na*ba sa spui the apostate, the e asticol nu are legatura cu verb!

| JuStOkTa a răspuns:

To apostatewinking

| Sconcsiş a răspuns:

Hahahaha =)) Rad de nu mai pot... :))

http://translate.google.ro/

| ii a răspuns:

Exista traducator. Pe net.happy

| CrazyBlacky a răspuns:

Apostate

| Oani a răspuns:

The apostate

| AcidCuSange a răspuns:

The apostate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The apostate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The apostate.

| cosmy6886 a răspuns:

@BreatheMyAir esti tampit? nu vezi ca "aposta" e subliniat cu rosu? deci nu este cuvant. si LadyAnnie a vrut sa zica a posta = to post. tu nu stii o boaba de engleza. si ia un traducator decent cum ar fi www.hallo.ro nu google translate

| Larisa22 a răspuns:

The apostate