| Roxyuiop a întrebat:

Sunt clasa a 8 a si am nevoie de ajutor.As vrea sa ma duc la mate-info Liceul teoretic Traian Constanta si daca puteti sa-mi dati cateva pareri.Care profil ar fi mai usor :mate info sau stiintele naturii? Eu voiam sa intru pe mate info ca acolo au si clase de bilingv.Va rog sa ma ajutati. Daca cineva a fost acolo sau este, poate imi puteti da o idee si despre profesorii de acolo va rog frumos.

1 răspuns:
| cosmin1324 a răspuns:

Mai usor stiintele naturii, mai bun clar mate-info, orienteaza-te bine unde vrei sa mergi