| deahgshaz a întrebat:

Sunt clasa a 8-a și ma gandeam sa merg la Liceul Teoretic Tudor Vladimirescu din București. Liceul este bun? Cum sunt copiii de acolo?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate liceele sunt foarte bune, doar copii prosti si puturosi le strica reputatia.
Acum depinde numai de tine, cat de mult ai vei invata, ca vei fi luat de copil foarte bun si profesorii te vor placea, colegii de asemenea si uite asa devii popular.
Copii sunt exact ca peste tot, fiecare cu personalitatea si comportamentul lui, asa cum au fost educati de parintii lor.
profesorii sunt extrem de buni si placuti pentru copii care invata, si rai pentru cei care sunt puturosi, chiulangii si obraznici.

| sierra1 a răspuns:

Intri cu opt și un pic (intri dacă ești și tu pe acolo cu notele)

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Aspecte:
- media se schimba anual
- ce contează cum sunt restul copiilor? Contează copii din generația ta, încearcă să fi ok cu toată lumea, respectuos cu profesorii.
- Totul o sa fie bine, deci nu îți face griji exista și noțiunea de transfer dacă nu te simți ok acolo sau la liceul unde o sa intrii ( liceul contează totuși puțin, mai importanta este facultatea pe care o sa urmezi, deci bacul din a 12 a).