| ramonia a întrebat:

Sunt foarte indecisa in privinta facultatii... as vrea pe domeniul limilor straine sa fie, dar nu stiu ce sa aleg intre Timisoara si Bucuresti. Vroiam initial sa merg la Politehnica Timisoara la sectia "traducere si interpretare" dar am auzit ca facultatea a decazut. E adevarat? Du funda

Răspuns Câştigător
| Jeezy a răspuns:

Politehnica din Timisoara e foarte buna nu a decazut cu nimic...e recunoscuta si pe plan international cand celelalte facultati din Timisoara nu

1 răspuns:
| suffarstar a răspuns:

La București poți găsi mai ușor de lucru (asta dacă vrei să lucrezi în timp ce te întreți). Și la Timișoara și la București sunt facultăți foarte bune, doar că la ultima vin din toată țara și o să fie o concurență serioasă.