| CraneDavid a întrebat:

Sunt la facultate în anul întâi, semestrul doi și nu voi putea intra într-un examen din cauză că nu pot merge deloc la cursuri, unde trebuie prezență. La examen trebuie să merg în restanță, în toamnă sau nu mai pot intra deloc?

Răspuns Câştigător
| LisaJulie a răspuns:

S-ar putea sa te bage în restanță pentru ca uneori la restanță nu vine profesorul cu care ai dat examenul ci vine o comisie!

1 răspuns:
| Dragobeta a răspuns:

Daca e nevoie de prezenta ca sa intri in examen, cum vei intra la restanta?
Mai bine intreaba la rectorat.