| Ririru a întrebat:

Sunt la Profil : Stiinte ale naturii. As vrea sa ma mut la alt liceu, la profilul Turism Si Alimentatie, ar trebui sa dau examen? Multumesc! happy. ( Rog raspuns clar. )

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Nu trebuie sa dai niciun examen pentru ca daca era pe examene, trebuia sa dai si la inceputul clasei a 9a daca erai intrata la Turism,si din cate am inteles de la colegele care au intrat la turism si alimentatie, nu se da niciun examen.
Si eu tot la stiintele naturii sunt si vroiam la Turism si Alimentatie, dar nu ma-ndur sa ma mut. laughing

| ioanaioana a răspuns:

Da,obligatoriu,poti sa fi si clasa 11 nu conteaza, poti sa te muti numai sa dai examen