| Cathy_5203 a întrebat:

Tezele la romana si mate sunt aceleasi in toata tara sau doar in fiecare oras?

Răspuns Câştigător
| catty443 a răspuns:

Tezele de la clasa sunt facute de fiecare profesor in parte, pot fi diferite.
si daca te referi la examenul care se va da la sfarsit de an pentru cei de a8a,e la fel in toata tara. happy

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Tezele unice din iunie sunt aceleaşi în toată ţara.

| DeathTheKid a răspuns:

Tezele sunt diferite, de la profesor la profesor, insa daca vorbesti de testarile nationale(nu teze)sunt aceleasi indiferent in ce localitate te-ai aflawinking

| effect a răspuns:

Daca te referi la tezele unice da sunt aceleasi peste tot:-)

| Anca_2558 a răspuns:

Te referi la tezele anuale sau teze. tezeraised eyebrows