| OannA4steaua a întrebat:

Știe cineva in ce constă interviul de la Facultatea de Medicina Veterinara din Bucuresti? Adică ce întreburi sunt puse la interviu?

1 răspuns:
| mihaitza06 a răspuns:

Pai ti-am vazut poza de la profil si esti foarte draguta si arati bine,iar eu daca ar trebui sa iti iau un interviu,te-as intreba daca ai vrea sa iesim impreuna la un suc pentru ca interviul oricum l-ai fi luat cu felicitari! kiss O sa ma interesez maine la niste prieteni de-ai mei care au terminat Facultatea de Medicina Veterinara din Bucuresti si am sa te ajut eu cu interviul, ca acum este tarziu si eu maine am antrenamente de dimineata ca joc la Steaua. Daca vrei lasa-mi un mesaj cu id-ul tau de mess si mai vorbim, poate iesim la un suc impreuna sa ne cunoastem. te pup!