| oana29 a întrebat:

Tocmai am terminat liceul si as vrea sa-mi vand manualele si culegerile de clasa a12a:
Chimie C1/C2 cls XII editura Art(15 lei); Franceza L2, cls XII edit.Corint(20lei); Biologie cls XII edit. Didactica si pedagogica(10lei); Biologie cls XII edit. CD Press(10lei); Matematica M1 cls XII editura Carminis(15lei); Filosofie Tip A editura Didactica si pedagogica(10lei); Biologie „ Probleme pentru. Olimpiada si Bac.pentru cls 9, 10, 11, 12" (12lei); Franceza L2 cls XII, edit. Corint – (20 lei)
Culegeri de limba romana pentru. Bacalaureat: Eseul - teme pentru bac: studii de caz si dezbateri, edit. Art (8 lei), Ghid de pregatire bac romana 2008, edit. sigma (8 lei); Culegere de eseuri, subiectul III bac, edit. Akademos Art (10 lei); Culegere de eseuri structurate, autor: Mariana Badea (8 lei); Bacalaureat 2010 – proba scrisa si proba orala 2010 editura Art(20 lei); Culegere de Comentarii Literare Bacalaureat 2008 si 2009 editura Pestalozzi(8 lei);
Geografia Romaniei pentru. Bac si Admiterea in Invatamantul Superior(10lei); Ghid de pregatire Bac Biologie Vegetala si Animala edit.Sigma (8 lei); Ghid de pregatire bac geografie 2008, edit. sigma (8 lei)
Manuale de Limba Engleza Upstream nivelurile B2(cls.10), C1(cls.11), C2(cls.12) edit. Express Publishing(25 lei); Memoratoare Biologie cls.11 si 12 (5 lei fiecare)
Manualele sunt in stare f buna. Mentionez ca sunt din Bucuresti.

Pt cei interesati sa-mi scrie un mesaj pe site

3 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

De ce nu ai fost.la targul din obor sa ti le vinzi?

mai bine du-te prin licee cu ele, ca asa nu prea o sa dea rezultate.

si vezi sa le dai la cel mult jumate de pret, si pretul pietei e de 10 lei.

pace!

| hiphopbeatz a răspuns:

Pai sunt in liceu si stiu preturile.majoriattea se vand in jurula 10-15 lei lasand asta la o parte, nu conteaza. du-te cu ele in licee.inca se mai cumpara.su-te cu astea de bio fizica chimie etc.

| oana29 explică:

Pretul asta era acum cativa ani. consulta mai bine ofertele.

si pe cele de engleza am dat 40 ron, doar manualele f vechi si uzate din anii precedenti mai se pot da cu 10 lei. Iar ale mele sunt noi si in stare f buna, si cu pretul acela le vand, cine vrea sa cumpere bine, cine nu nu.